Čo nového s Go-Dany.com

V novej sezóne pokračujeme v už započatom a klientom ponúkame, čo málokto :)

Prečo hovorím v množnom čísle? Katarína sa pridala do tímu a bude diaľkovo doučovať nemčinu a taliančinu.


Flexibilita. Váš plán, cieľ, časový rozvrh sa zmenil? Mení sa vám každý deň? Čosi prekrásne! Vitajte v klube a učte sa so mnou. So zmenami je život krajší. Najkrajší :)

Ceny. Klientom ceny nezvyšujem. Áno, som drahší, než keď som začínal. Po pravde, stále som drahší a drahší. A lepší a lepší. Ale vy máte ceny zaručené. Po celý čas, čo sa učíte so mnou, sú úplne stabilné. Najstabilnejšie :)


Všetko v jednom. V cene sú zahrnuté: individuálny prístup, študijné materiály, domáce úlohy, lektor zároveň koučom, testovanie, na požiadanie certifikát, káva, čaj, sušienky, hry, neviem, čo by som ešte napísal. Klienti sú šťastní. Najšťastnejší :)


Výsledky. Vy a ja máme spoločný cieľ. Vaše výsledky a zlepšenie. Ako to dosiahneme? Ja budem s vami komunikovať. Vy budete odpovedať, pýtať sa, rozmýšlať, potiť krv, cítiť sa úspešne, memorizovať, robiť s internetom. Budete pracovití. Najpracovitejší :)


Darčeky. Neveríte na Deda Mráza? Napíšte mi email. Že ako sa mám a čo vám môžem ponúknuť. O tom aj o inom vám porozprávam. A ešte možno pridám darček. Taký užitočný, čačaný. Najčačanejší :)


Čo vám budem rozprávať, tu je prihláška :)


Daniel Go-Dany.com


Najnovšie články