Title. Double click me.f

1/3
Silvia Bartelt (PB IT a.s.)

Daniel ako lektor španielskeho jazyka, schopný prirodzeným spôsobom podnietiť každého študenta k maximálnemu výkonu. Veľa zábavy, každá hodina bola zážitkom.

Lívia Kovalčíková (Schill)

Skvelý kurz, priateľsky prístup a uvoľnená atmosféra, ktorú dopĺňa profesionalita. Naozaj velmi odporúčam, Daniel je super.

Roberta Drugová (F84)

Nezabudnuteľné hodiny angličtiny (a terapie?) s výborným učiteľom a vnímavým človekom, od ktorého sa dá naučiť oveľa viac, ako len nejaký ten cudzí jazyk... Odporúčam.

Katarína Šimuničová (AT&T)

One of the best teachers I've ever had. You learn a lot from him and his classes are full of fun. Before you know it you might even sign up for flamenco classes. A real privilege.

Marek Miškov (JLR)

Hodiny angličtiny s Danielom boli na vysokej úrovni. Rovnako oceňujem časovú flexibilitu. Daniel je profesionál, ktorý mi výrazne pomohol, preto vrelo odporúčam.

Katarína Kováčová (Fiè)

Veľmi zaujimavá osoba, učí nielen jazyk, ale dáva priestor aj na sebareflexiu a veľmi pútavé rozhovory. Práve po pauze intenzívne zvažujem pokračovanie.

Tomáš Justinič (študent)

Oceňujem seriózny prístup a trpezlivosť a správne vnímanie mojích jazykových schopností, tak som sa vedel zamerať na problematické miesta, ktoré som následne mohol zlepšovať.

Jana Helbichová (študentka)

Daniel je veľmi šikovný a flexibilný učiteľ, ktorý sa bez problémov prispôsobuje zmenám v termínoch lekcií a rovnako aj konverzačným témam.

Lukáš Čisár (Millenium)

Výborná spolupráca. Daniel je trpezlivý, ochotný a flexibilný. Vie vysvetliť, poradí a hlavne naučí. Určite odporúčam. 

Soňa Koyšová (Homeopatia)

S Danielom čas plynie rýchlo a hodiny sú veľmi prirodzené. Rozprávame sa o témach, ktoré ma zaujímajú a tak je učenie oveľa jednoduchšie. Používame tzv. " PRIAMU METÓDU "

Janka Karabová (Bekaert)

Výborný lektor, vie vysvetliť, ale aj počúvať. Konverzujeme o všeličom, hodina ubehne veľmi rýchlo. Danielova výslovnosť je perfektná, ako originál španiel.

Andrea Riháková (Contador)

Skvelý učiteľ, jednoznačne odporúčam. Nestrácal so mnou nervy a nelámal palicu nad našim pomalým tempom. Stále s dobrou náladou. Veľmi oceňujem. 

Anna Libičová (Feoh s.r.o.)

Daniel je uvolnený a prirodzený pedagóg, konverzácie s ním plynú tak, že ani nevnímam čas. Jeho trpezlivosť pri počúvaní, či opravovaní chýb ma intenzívne posúva ďalej. 

J. Novysedláková (študentka)

S Danielom na hodine ANJ zabudnete na stres a obavy, navyše je veľmi flexibilný. Keď som potrebovala prejsť pracovné podklady, pustil sa so mnou bez váhania do toho.

D. Ďatelinková (MIU KV)

Skvelý lektor, jeho jazykové schopnosti sú na vysokej úrovni, atmosféra na lekciách je veselá a zároveň odborná. Má trpezlivý prístup k žiakom. Vidieť, že ho práca naozaj baví.

Peter Čavoš (SPP)

I had the pleasure to visit a number of events organized by Daniel´s agency with positive feedback for each event. Daniel is using his language skills as a successful teacher.

Davide Carta (IBM)

Daniel helped me with my English at first and then preparing myself for more than one interview. With his advice and his experience I was able to get the job. 

Barbara Vojtová (Gr. Antolin)

Danielovi a jeho individuálnemu prístupu ďakujem za to, že sa viem dohovoriť španielsky. Pochváli, opraví, nasmeruje, poradí.. Je to veselý, otvorený a energetický človek :)

Martin Chyla (zariadim.sk)

Daniel je vynikajúci pedagóg. Vysoko oceňujem jeho prístup k žiakovi, dokáže, vysvetliť, zaujať, vzbudiť záujem učiť sa ďalej. Môj syn sa na hodiny vždy teší. 

Peter Paldan (SLSP)

Veľmi schopný lektor. Využíva rôzne metódy, tak aby našiel na mieru šitú kombináciu. Každý týždeň posiela cvičenia a materiály. Klientsky servis na vysokej úrovni. Som spokojný.

spanielcina

anglictina

slovencina

konverzacie

sukromne hodiny

Silvia Klačanská (Sl.Telekom)

Lektor, pri ktorom nebudete cítiť stres pri výučbe. Hodiny sú skôr vedené ako kamarátsky rozhovor na zaujímavé témy, ktoré vás budú baviť. Určite najlepší učiteľ, akého som mala.

UČITEĽ OTVÁRA DVERE.  VSTÚPIŤ MUSÍŠ SÁM.

  OTÁZKY?  NÁVRHY?                     SEM S NIMI 

© 2013-2020

Go-Dany.com    (Slovakia)

  • YouTube
  • facebook.com/godany.sk
  • linkedin.com/in/go-dany
  • instagram.com/godany.sk