top of page

Title. Double click me.f

Go-Dany.com (Silvia - študentka španielčiny)
Silvia Bartelt (PB IT a.s.)

Daniel ako lektor španielskeho jazyka, schopný prirodzeným spôsobom podnietiť každého študenta k maximálnemu výkonu. Veľa zábavy, každá hodina bola zážitkom.

Livia_Kovalcikova_Schill
Lívia Kovalčíková (Schill)

Skvelý kurz, priateľsky prístup a uvoľnená atmosféra, ktorú dopĺňa profesionalita. Naozaj velmi odporúčam, Daniel je super.

Roberta_Drugova_F84_edited.jpg
Roberta Drugová (F84)

Nezabudnuteľné hodiny angličtiny (a terapie?) s výborným učiteľom a vnímavým človekom, od ktorého sa dá naučiť oveľa viac, ako len nejaký ten cudzí jazyk... Odporúčam.

Tomas_Justinic
Tomáš Justinič (študent)

Oceňujem seriózny prístup a trpezlivosť a správne vnímanie mojích jazykových schopností, tak som sa vedel zamerať na problematické miesta, ktoré som následne mohol zlepšovať.

Lukas_Cisar_Millenium
Lukáš Čisár (Millenium)

Výborná spolupráca. Daniel je trpezlivý, ochotný a flexibilný. Vie vysvetliť, poradí a hlavne naučí. Určite odporúčam. 

Sona_Koysova_Misia
Soňa Koyšová (Homeopatia)

S Danielom čas plynie rýchlo a hodiny sú veľmi prirodzené. Rozprávame sa o témach, ktoré ma zaujímajú a tak je učenie oveľa jednoduchšie.

Go-Dany.com (Katarína - študentka flamenca)
Katarína Šimuničová (AT&T)

One of the best teachers I've ever had. You learn a lot from him and his classes are full of fun. Before you know it you might even sign up for flamenco classes. A real privilege.

Marek_Miskov_JLR
Marek Miškov (JLR)

Hodiny angličtiny s Danielom boli na vysokej úrovni. Rovnako oceňujem časovú flexibilitu. Daniel je profesionál, ktorý mi výrazne pomohol, preto vrelo odporúčam.

Katar%C3%ADna%20Kov%C3%A1%C4%8Dov%C3%A1_
Katarína Kováčová (Fiè)

Veľmi zaujimavá osoba, učí nielen jazyk, ale dáva priestor aj na sebareflexiu a veľmi pútavé rozhovory. Práve po pauze intenzívne zvažujem pokračovanie.

Jana_Helbichova
Jana Helbichová (študentka)

Daniel je veľmi šikovný a flexibilný učiteľ, ktorý sa bez problémov prispôsobuje zmenám v termínoch lekcií a rovnako aj konverzačným témam.

Andrea_Rihakova_Contador
Andrea Riháková (Contador)

Skvelý učiteľ, jednoznačne odporúčam. Nestrácal so mnou nervy a nelámal palicu nad našim pomalým tempom. Stále s dobrou náladou. Veľmi oceňujem. 

Anna_Libicova_Feoh
Anna Libičová (Feoh s.r.o.)

Daniel je uvolnený a prirodzený pedagóg, konverzácie s ním plynú tak, že ani nevnímam čas. Jeho trpezlivosť pri počúvaní, či opravovaní chýb ma intenzívne posúva ďalej. 

Janka_Karabova_Bekaert
Janka Karabová (Bekaert)

Výborný lektor, vie vysvetliť, ale aj počúvať. Konverzujeme o všeličom, hodina ubehne veľmi rýchlo. Danielova výslovnosť je perfektná, ako originál španiel.

D_Datelinkova
D. Ďatelinková (MIU KV)

Skvelý lektor, jeho jazykové schopnosti sú na vysokej úrovni, atmosféra na lekciách je veselá a zároveň odborná. Má trpezlivý prístup k žiakom. Vidieť, že ho práca naozaj baví.

Davide_Carta
Davide Carta (IBM)

Daniel helped me with my English at first and then preparing myself for more than one interview. With his advice and his experience I was able to get the job. 

B_Vojtova
Barbara Vojtová (Gr. Antolin)

Danielovi a jeho individuálnemu prístupu ďakujem za to, že sa viem dohovoriť španielsky. Pochváli, opraví, nasmeruje, poradí.. Je to veselý, otvorený a energetický človek :)

S_Klacanska
Silvia Klačanská (Sl.Telekom)

Lektor, pri ktorom nebudete cítiť stres pri výučbe. Hodiny sú skôr vedené ako kamarátsky rozhovor na zaujímavé témy, ktoré vás budú baviť. Určite najlepší učiteľ, akého som mala.

Go-Dany.com (Lesley - študentka slovenčiny)

I have thoroughly enjoyed learning Slovak with Daniel even I´ve found it very difficult. Daniel is a great teacher. He is very patient, I´ve enjoyed our lessons very much.

Jarmila_Novysedlakova
J. Novysedláková (študentka)

S Danielom na hodine ANJ zabudnete na stres a obavy, navyše je veľmi flexibilný. Keď som potrebovala prejsť pracovné podklady, pustil sa so mnou bez váhania do toho.

Peter_Cavos
Peter Čavoš (SPP)

I had the pleasure to visit a number of events organized by Daniel´s agency with positive feedback for each event. Daniel is using his language skills as a successful teacher.

Martin_Chyla
Martin Chyla (zariadim.sk)

Daniel je vynikajúci pedagóg. Vysoko oceňujem jeho prístup k žiakovi, dokáže, vysvetliť, zaujať, vzbudiť záujem učiť sa ďalej. Môj syn sa na hodiny vždy teší. 

P.Paldan
Peter Paldan (SLSP)

Veľmi schopný lektor. Využíva rôzne metódy, tak aby našiel na mieru šitú kombináciu. Každý týždeň posiela cvičenia a materiály. Klientsky servis na vysokej úrovni. Som spokojný.

1959294_10203185042173260_1520162843_n_e
Katarína Gregorová (VZP)

Daniel je učiteľ, ktorý ma naozaj rozrozprával. Hodiny sú uvoľnené, vždy nájdete tému, na ktorú sa chcete baviť. Aj keď som unavená, vždy je hodina napokon super.

Go-Dany.com (Zuzana - študentka angličtiny)

Ak sa potrebujete zlepšiť (alebo konečne zacať) v angličtine či španielčine, pre každú úroveň odporúčam skvelý individuálny prístup lektora Daniela. 

spanielcina anglictina

slovencina

konverzacie

sukromne hodiny

UČITEĽ OTVÁRA DVERE.  VSTÚPIŤ MUSÍŠ SÁM.

bottom of page