top of page

Chcete platiť inak, než peniazmi?

V súvislosti s Vašimi hodinami angličtiny, španielčiny alebo slovenčiny dovoľte mi predstaviť Vám moju poslednú vychytávku, ktorou je takzvaná barter transakcia. Je určená tým, ktorí sú momentálne v situácii, že potrebujú udržať svoj cash-flow na najvyšsej možnej úrovni. Jednoducho potrebujú ušetriť.


Go-Dany.com (barter)
Go-Dany.com (barter)

Prečo teraz? Lebo som sa uvedomil. Počas krízy pred rokmi som s kapelou zahrnul barter do dodávateľských možností. Teraz to nie je kvôli kríze, i keď ani tá ďalšia už nie je ďaleko. Proste som si spomenul na moje dlho utajované ekologické cítenie. Že ako to spolu súvisí? Takto. Vy mi ponúknete, čoho máte nazvyš, kľudne aj použité, či zánovné. Ja vďaka tomu nemusím kupovať nové. Čo dosiahneme? Znížime spotrebu. Vraj také niečo nepomáha ekonomike, vravia žraloci. Ale pomáha to planéte. A o to nám ide.


Barter je aplikovateľný do výšky max. 50% z ceny produkcie Go-Dany.com. Zoznam služieb a komodít, ktoré po dohode akceptujem ako platidlo:

DOPRAVNÉ SLUŽBY a PRENÁJOM KANCELÁRSKEHO PRIESTORU: (poskytnutie šoférskych/taxi služieb na dohodnutý čas, alebo účel, cestovné lístky, letenky, stôl/miesto v co-workingovom priestore .. )

REKLAMNÉ, PROPAGAČNÉ, MEDIÁLNE, POLYGRAFICKÉ SLUŽBY: (reklama, inzercia, promo produkcia (audio, video), grafický dizajn, tlač, distribúcia .. )

TECHNICKÉ, FINANČNÉ SLUŽBY, PORADENSTVO a INÉ SLUŽBY: (služby právnika, účtovnika, IT servis a údržba osobných počítačov, web dizajn, SEO optimalizácia .. marketing, internet marketing, ubytovacie služby, upratovanie, stravovacie a catering, služby maséra, štylistu, kaderníka, krajčíra, fotografa .. vyučovanie ruského jazyka, vyučovanie hry na akustickú gitaru .. )

KOMODITY: (notebook, netbook, desktop, monitor, printer, klimatizačná jednotka, nábytok a doplnky do interiéru, lokálne potraviny, doplnky výživy, vitamíny .. business oblečenie a obuv, lokálne hand-made výrobky, kozmetika, bio-drogéria .. )

Na druhej strane, ak sa Vám taká barter transakcia nehodí (niekedy sa dokonca nemusí hodiť ani mne), stále môžeme mať zo seba dobrý pocit. Pretože ak aj budete platiť peniazmi, jedno percento z nich (presnejšie 1% z ročného peňažného zisku) posielam, a naďalej posielať sa zaväzujem, organizácii VLK, cez ktorú takto ochraňujeme naše lesy. Takže čo? Takže win-win :)


Daniel Go-Dany.com
Najnovšie články
Archív
Tagy
Vďaka za prípadné zdieľanie :)
bottom of page