top of page

Jazykový TÁBOR  pre deti od 7 do 12 rokov

 

Nuž veru hej. Veď si to len predstavte. Týždeň je Vaše dieťa počas prázdnin v skupinke rovesníkov, kde sa vyblázni a priučí všakovakým veciam. Vy na druhej strane máte doma pohodu, ticho a kľud. Čosi prekrásne! :)

 

Návrat k pohybu, hre, tancu a prírode. Načúvanie spevu vtákov, šumu lesa a tajnej reči divočiny. Samozrejme aj v cudzom jazyku. Rozprávanie o mytológii. Hlavnou ingredienciou bude zážitok. Či už v kolektíve alebo v prírode, budeme venovať pozornosť nášmu zdraviu, a úcte k životu. V tábore Vaše dieťa stretne nových kamarátov, zoznámi a predstaví sa, zahrá sa hry, aj divadielko v cudzom jazyku, naučí sa nové slovíčka. Čakajú nás zaujímavé súťaže a aktivity v areáli školy, kondičný tréning, návšteva lezeckého centra, kúpaliska a detského múzea. V prípade nepriaznivého počasia sa z herne stane tvorivá dielnička, kde budeme kresliť, modelovať a vyrábať masky na záverečný karneval, potom bubnovať, tancovať aj oddychovať pri čítaní lesných rozprávok, aj v cudzom jazyku, no a nakoniec sami rozprávať príbehy. Na záver si môžeme opekať na ohníku, a fotografovať sa s kamošmi a rodičmi. Tešia sa na Teba: LUCY a DANITO. V prípade záujmu sa môžete prihlásiť telefonicky 0905194093, emailom: dennytabor.lucy@gmail.com, alebo vyplnením nezáväznej  Prihlášky.

Jazykovy Tabor (eng / esp / slov)
Language Camp (english / espanol / slovensky)

ORGANIZAČNÉ DETAILY ..

 

Júlový turnus  -  v dňoch 10.07. až 14.07. 2017 .. v časoch od 08:00 do 16:30.  Miesto:  Areál ZŠ Nevädzová 2, Bratislava. V cene je zahrnutá strava (obed, olovrant), pitný režim, cestovné, vstupné, učebné materiály, lektori Anglického a Španielskeho Jazyka, výučba jazyka v rozsahu 15 hodín, sprievodný program.  

Nižšia cena do 30.04.
- predpredaj 105 € komplet 
- na mieste 25 € / za každý deň jednotlivo

Ďalšia zľava 10 %
- súrodenci
- klienti Go-Dany.sk 
- klienti Flamenco.sk 

Účastnícky poplatok môžete zaplatiť v plnej sume osobne po príchode na mieste, alebo v predpredaji, alebo prevodom na účet. Pri platbe v hotovosti akceptujeme aj lokálnu menu BRATISLAVSKÝ ŽIVEC, a REMEDIOS GIFT VOUCHER.
 

azykové Vzdelávanie (Go-Dany.sk) eng / esp / slov
Dokumentácie rôzneho charakteru. Obchodné, 
bottom of page