top of page

GO-DANY.com

platný do 30.06.21

DARČEKOVÝ POUKAZ na 12 hodín - 3 mesačný kurz

Go-Dany.com

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

Textár, prekladateľ, tlmočník, no predovšetkým empatický pedagóg. Vyučujem Anglický, Španielsky a Slovenský jazyk. Mám za sebou 3 ročnú pracovnú stáž v Španielsku a 7 ročnú prax s jazykovým vzdelávaním v medzinárodnom korporátnom prostredí. K vedomostiam a kvalifikáciám lektora je pre prácu s ľuďmi nevyhnutné získať aj psychologický vhľad i nadhľad. Tie dávajú mojej práci hĺbku a punc prirodzeného plynutia. Takzvaný ´Profesor Punk Punc´ (PPP). Je to certifikované označenie lektora exkluzívnej punkovej kategórie. Mnohí sa oň už pokúšali. Cesta k nemu je poznačená potom, slzami a krvou, a nejeden adept sa časom vzdialil od svojho sna, a opustil strastiplnú púť pedagóga ako totálne zlomený človek :) Ja som zatiaľ ešte na ceste. A rád Vám ukážem jazykový smer. 

DARČEKOVÝ POUKAZ na prvú aj poslednú hodinu zdarma

Teda ak si predplatíte 12 hodín, zaplatíte za 10, ale dostanete 12 .. Počet poukazov je obmedzený. 

          

   GO   

                               

-DANY.sk

JAZYKOVÉ aj rôzne iné drobnosti

 

V spolupráci s našimi partnermi sme pre Vás pripravili aktívny jazykový pobyt v krásnom prostredí južného španielskeho regiónu Andalúzia. Študujte jazyky a vychutnávajte subtropickú klímu s najvyšími zimnými teplotami v Európe. Pobyt s intenzívnymi hodinami v reálnych situáciách v španielčine alebo angličtine. Hodiny sú vedené systémom praktických cvičení a konverzácií, v ktorých zveľadíte Vaše komunikačné zručnosti, dozviete sa o mimických kultúrnych rozdieloch, zlepšíte v intonácii a melόdii reči. Získate nové zručnosti, nových priateľov, novú inšpiráciu. V prirodzenom rytme, hrdo a s ľahkosťou podáte svoj životný jazykový výkon. Všetko je to o ľuďoch. Takéto ste ešte nezažili :) 

GALÉRIA OBRAZOV 

 

Výber reprodukcií originálnych obrazov a fotografií so španielskou a stredomorskou tématikou v elegantných povrchovo upravených rámoch. Dekorujte si steny Vašich priestorov krásnymi vizuálnymi doplnkami. Obrazy sú tlačené digitálnou tlačou na plátno alebo papier. Dodajú nový rozmer akémukoľvek interiéru, a potešia oči inšpiratívnymi motívmi. Pokiaľ Vám ponúkané rozmery obrazu nevyhovujú, radi ich prispôsobíme Vašim požiadavkám. Pokračujte v objednávke s ľubovoľným rozmerom a do poznámky prosím uveďte požadovaný rozmer. Obrazy expedujeme do 3 dní od potvrdenia objednávky. Následne sú odovzdané kuriérovi, ktorý Vám ich doručí do 24 hodín. Cena dopravy v rámci Slovenskej republiky je jednotná vo výške 5 €. Objednané obrazy si môžete vyzdvihnúť aj osobne na adrese, ktorú si dohodneme :) 

Go-Dany.com

Hodiny a Kurzy   ..  ​ Preklady a Tlmočenie   ..   ​Firemné vzdelávanie   ..   Jazykové pobyty

www.go-dany.sk (english, espanol, slovensky)
Slovakia facts
Cultural diferencies

GO-DANY.com

bottom of page