JAZYKOVÉ  POBYTY

Mallorca_04.jpg

Doprajte si dovolenku s intenzívnym jazykovým kurzom (v Angličtine alebo Španielčine) na jednom z najkrajších miest na Malorke. Mestečko ´El Toro´ je vyhľadávané pre svoje nádherné útesy, západ slnka a číre more. Na niekoľko desiatok kilometrov dlhej cyklistickej trase si vychutnáte prírodu plnými dúškami. U nás zabudnete na preplnené hotely a užijete si jazykový pobyt, na ktorý budete radi spomínať. Pobyt realizujeme počas celého roka v rodinnom dome s lokálnymi hostiteľmi. Kapacita pobytu: 2 dospelí (+1 dieťa).

​​

MALLORCA  -  EL TORO

ZL5_edited.jpg
ZL_edited.jpg

Vaša izba je vybavená kvalitnou ručne vyrábanou manželskou posteľou, vysokorýchlostným internetom, TV s Netflixom, uterákmi, fénom, žehličkou na vlasy, vstavanou skriňou, komodou a vlastným trezorom. Hostia majú zároveň k dispozícii dva bicykle na objavovanie ostrova a na záhrade je pre vás pripraveny bazén, dve lehátka a gril. V dome býva na Malorke dlhodobo žijúci slovenský pár, Zuzka a Lukáš (vaši hostitelia, lektori a sprievodcovia). Milujú pozitívnych ľudí, more, cestovanie a dobré víno. Budú s vami po celý čas komunikovať v jazyku podľa vášho výberu s programom pobytu a jazykového kurzu, ktorého dĺžku, zameranie, obsah, objem a intenzitu si dohodnete priamo s nimi na mieru podľa vašich očakávaní a potrieb. Priatelia nech sa páči, niekoľko fotiek izby, ktorá čaká na len vás.

01.jpg
03.jpg
02.jpg
04.jpg

Tí, čo ste na Mallorke už boli viete, že je stvorená na cyklistiku. Profesionáli aj amatéri celoročne objavujú krásy tohto ostrova a vďaka cyklistickým trasám majú ostrov ako na dlani. A aby sme nezabudli, cestičky sú poprepájané, takže každý deň pivo na inej pláži je zaručené. Okrem toho, zábavný park Marineland vám pripraví nezabudnuteľný zážitok. Lietajúce delfíny, tlieskajúce tulene, spievajúce papagáje a kopu iného len 10 minút od nášho ubytovania. A potom doma drink, pohoda na lehátkach, grill, jakuzzi s výhľadom na nočnú oblohu a padajúcu hviezdu... čo viac si človek môže priať? Tak ako, ste pripravení na výlet? Ak rozmýšľate kam na predĺžený víkend, jazykový pobyt, či poriadnu dovču .. šup šup, píšte volajte:)

              Cena za izbu:   55 eur / 1 noc. (1-2 osoby)

Cena za jazykový kurz:  10 eur / 1 hod. (1-2 osoby)